Euroopakad Soomes

Paar pilti Euroopakatest Soomes, tore võistlusreis nagu alati (kui mõni kurb intsident välja arvata).
Neljapäeval jõudsime hilja õhtul, tegime natuke trenni ja harjusime saaliga. Reedel hommikul oli mäng Saksamaa vastu, kes kokkuvõttes võitis. Mängud olid üsnagi pingelised aga kaotasime kahjuks 5:0. Õhtul oli mäng Prantsusmaaga ja see oli hull :(.. Mängisime Heleniga paari ja teises geimis ta kukkus ja väänas hüppeliigese välja. Kutsuti arstid ja tal oli nii valus ja see oli nii jube ja oeh :(
Laupäeval oli siis vaba päev, aga kuna Helenil jalg väga palju paremaks ei läinud siis kutsuti Kristin Soome. Pühapäeval mängisime hommikul Šotimaaga, kaotasime 4:1 ja õhtul Slovakkiaga, mille võitsimeee!
Esmaspäev oli šopingupäev. Hommikul sõime mõnusa hommikusöögi ja läksime Jumbosse šoppama. Õhtul kell 7 oli trenn, me läksime Kristiniga kahekesi. Pärast käisime saunas, basseinis ja siis tuli hea uni :)
Teisipäeval tegime päeval trenni ja õhtul oli mäng Austria paari vastu. Kaotasime 21:16, 21:19 aga väga hea mäng oli ja ise jäime rahule :) Õhtul mõnulesime jälle saunas ja bassein.
Kolmapäeval ja neljapäeval vaatasime saalis teiste mänge ja elasime eestlastele kaasa. (Parim osa selliste võistluste juures! :D) Ja neljapäeva õhtul sõitsimegi juba laevaga koju tagasi.

Comments

Popular Posts