Portugal

Portugali hakkasime sõitma reede hommikul. Alguses sõitsime Oslosse ja passisime seal lennujaamas 6 tundi. Õnneks oli meil selline tore tiim kellega igav ei hakanud :D
Õhtul jõudsime hotelli, väike koosolek treeneri toas ja magama.
Laupäeva hommikul oli meil mäng Türgi vastu (kes said kokkuvõttes 3/4 koha). Kaotasime 5:0 aga kõik mängud olid jumala normaalsed, nii et võib rahule jääda.
Tegime päeva jooksul igalpool pilte ja avastasime linna.
Aa ja ma pidin selle ka ära mainima, et vetsus olid nii lahedat värvi seebid :D
Avastasime mandariinipuud ja leidsime halli lähedalt ainult ühe söögikoha. Seal toodi meile suht suur hunnik friikaid, riisi ja mingit liha. Alguses mõtlesime et ohoh päris hea, aga friikate ja riisi alt paistis suur õliloik ja liha oli mingi imelik. Me ei julgenud seda eriti süüa, kes teab mis looma oma see olla võis. Sõime selle osa toidust ära, mis polnud õlist täiesti läbi imbunud ja läksime minema.
Saali kõrval oli mingi bowlingukoht, kust me Kit-Kati jäätist saime. Mmmmmmm kui hea see oli.
Õhtul käisime tiimiga linna peal ja mängisime hotellis kaarte. 11 oli öörahu ja me isegi hoidsime sellel päeval kinni sellest..
Järgmisel päeval mängisime šveitslaste vastu, me võitsime segapaari ja see oli lihtsalt nii hea tunne! Ega iga päev Euroopa meistrikatel mängu ei võida :) Õhtul tähistasime kõik koos pitsat sööma minnes :)
Ülejärgmisel päeval avastasime šoppamise... Poodides olid kõik riided ja jalanõud niiii odavad ja lahedad ka. Kristini ja Helinaga tegime juba plaanid, et sööme ainult kuivikuid ja muud odavat ja raiskame raha ainult riietele. (Väga arukas otsus muidugi)
Kuna me päris pikalt üritasime toidu pealt säästa ja kuivast toidust sai nii siiber, siis jäätised olid kõige isuäratavam asi maailmas. Sellepärast siis nii palju pilte jäätistest :D
Ilm oli seal suhteliselt jahe, ainult viimastel päevadel paistis päike ja sai isegi lühkaritega olla. Siis kasutasime kohe võimalust ja lollitasime/tegime basseini ääres pilte :)
Kolmapäeval algasid individuaalid. Segapaaris meil oli hea tabel ja me võitsime kaks ringi, ehk saime 16 hulka. Niii kift tunne! Teiste eestlaste ergutamine on ka alati vahva, mõtlesime igasuguseid laule ja muud sellist, mida üle saali kisada sai :D
Üksik ja paar ei läinud mul just kõige paremini. Mängisin paari ühe Austria tüdrukuga, keda ma ei tundnud. Vähemalt ta oli sõbralik ja sain oma inglise keelt praktiseerida :D
Viimane päev oli kurb. Hommikul mängisime oma segapaari rootslaste vastu mis ei läinudki nii hullusti kui ma kartsin, 21:18 ja 21:10 saime. Siis vaatasime teiste mänge ja õhtul läksime linna, et oma viimaste rahade eest natuke šopata.
Siis nukrutsesime hotellis, et juba ongi trip läbi.. Öösel kell 3.30 hakkasime hotellist sõitma, päris mõnus. Autojuht kihutas ikka oma 160-170ga. Eestisse tagasi lendasime kolme lennukiga, alguses Münchenisse, siis Frankfurti ja alles siis Tallinna. Veidi kõrini oli lendamisest või mis. Igas lennukis anti süüa ja lennujaamast läksin otse vanaema juurde... sööma. Hahaa :D
Kuna see postitus on nii pikk, siis ma näitan riiete ja muude jurade pilte kunagi hiljem, praegu hakkan ekoolist uurima kogu nädala õppimist... Oijah.

Comments

  1. You are represenatnt of badminton? thats pretty cool!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts