Suomi

Reede hommikul sõitsime Soome võistlustele. Kui kotid sulkahalli ära viisime, läksime kohe bussiga poodidesse. Sõitsin elus esimest korda Soomes bussiga, bussijuht oli eestlane.. Pidime pileti eest maksma 2.50, maun bussijuht ei võinud meile öelda, et tegelikult lapsepilet oleks 1.20. Ei tea kas me nägime tema arust nii vanad välja siis või.
Pidime kiirustades kõik poed läbi käima, tahtsin tegelikult kampsunit osta aga ei leidnud ühtegi täpselt õiget. Ostsin siis kaks roosat sõrmust, vasakpoolne on ikka pääris massiivne.
Reede õhtul oli mul 3 üksikut, polnud õnneks rasked. Hotellis läksime sauna ja basseini, mõnus oli.
Laupäeval oli mul hommikupoolik vaba, käisime millalgi toidupoes ja sain oma lemmikut Riisimannat osta <3. Merka andis lootust, et seda müüakse vist Eestis ka nüüd, tore oleks! Õhtul oli jälle 3 mängu, kõik läksid hästi. Hotellis jälle saun&bassein ja hea uni.
Pühapäeval olid siis poolfinaalid ja finaalid, segapaaris saime poolfinaalis loobumisvõidu kuna paljud tartukad olid mingi viiruse saanud ja oksendasid.. Aga finaali siis segapaaris võitsime, üksikus võitsin ka ja paaris saime 3-4 koha ehk ülihästi läks :) Lootsin, et äkki on mingid vinged auhinnad, kuna osavõtumaks oli nii kallis, aga jah, ei olnud midagi erilist.
Poole kuuese laevaga sõitsime Eestisse tagasi, mõtlesin et teeks laevas kirjandi ära, aga ilmselgelt ma ei viitsinud. Kodus sain siis sellega poole ööni jurada.
Nüüd tuleb igatahes suht kohutav nädal, nõmedad kontrolltööd ja esseed ja referaadid.. Oleks see nädal juba läbi, siis nii vähe jõuludeni jääänud :))

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/sulgpallur-anette-martin-voitis-soome-rahvusvahelisel-turniiril-2-esikohta.d?id=63160224   võimas:)

Comments

Popular Posts