Oblivion

Nädalavahetusel olid siis meistrikad. Reedel sõitsime juba Jõgevale Heleni vanaema juurde ööseks, rongis küsitlesime üksteist Eesti/Euroopa mälumängu küsimustega, et ikka targemaks saada :D Vahepeal on ikka nii häbi, kui mingeid elementaarseid asju ei tea.
Õhtul käisime kõik poed Jõgeval läbi ja läksime suht vara magama. Laupäeval jälle rongiga saali, mängisime mõlemad oma segapaarid ära ja läksime linna peale. Käisime mingil täikal ja igast kaltsukates, Tartus on neid ikka nii palju..
Sain selle sõrmuse umbes 2 euriga ja siukse hea tavalise valge H&M-i pluusi 0,32 euriga.
Õhtul mängisime veel mõned mängud ja sõitsime tagasi Jõgevale. Mõlemad olime täiesti surmväsinud. Vaatasime siis Eesti laulu finaali ära, no palju õnne, millal eestlased aru saavad et eestikeelne laul ei lähe Eurovisioonil just eriti hästi peale? No kas te viitsiksite mingit lätikeelset või leedukeelset ballaadi kuulata? Tenfold Rabbit oleks võinud juba lihtsalt sellepärast minna, et seal oli niii ilus mees.
Pühapäeva hommikul sõime Heleni vanaema tehtud pannkooke ja jälle meistrikatele. Kõik läks enam-vähem nii kui lootsingi, kokkuvõttes siis üksikus 3, segapaaris 2 ja naispaaris 1. Umbes 9 paiku jõudsin koju ja lihtsalt ei jaksanud midagi õppida. Esmaspäev oli koolis ka täiesti masendav päev, iga asi ajas närvi, midagi ei jaksanud teha.. Pärast kooli käisime Merkaga söömas ja läksime Linnateatrisse 'Mürk'i vaatama.
Etendus oli tõsine aga täitsa põnev isegi. Kui teater läbi sai, sain tund aega ema järele oodata, ei päris hea. Lõpuks olin seal Linnateatris ainult koos paari näitlejaga.
Hommikul kui äratuskell helises, tõusin püsti ja üülirõve oli olla. Seisin ja mõtlesin umbes minut aega, kas minna kooli või mitte. Nii paha oli ikkagi, et viskasin tagasi pikali. Mõõtsin palavikku ka millalgi, üle 38 oli vahepeal. Terve päeva magasingi oma toas maha. Ma loodan, et ma nüüd kõik need vabad päevad mingi kodus uimerdades ei peaks olema, suht kurb oleks.

Comments

  1. Jeei. Juba homme näen sind;)

    ReplyDelete
  2. Now that would not be fun, would it? ;)

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts