Somewhere in the crowd

Pühapäeval näitas Aiki mulle ühte ülihead poodi ja pärast käisime "Tšernobõli päevikuid" vaatamas - täiesti ulme, see oli lihtsalt nii õudne. Pool filmist olid mul käed silme ees ja ma lihtsalt piilusin sõrmede vahelt välja. Nii et kes tahab midagi eriti hirmsat näha, minge seda kindlasti vaatama ;)
Tänane päev oli "After schooli" võtete päev. Tänu Nullpunkti castingul käimisele saime Merkaga sinna kutsed ja hommikul 7.30ks läksimegi kohale. Umbes kaks tundi oli kostüümide, meikide ja soengutega tõmblemine. Minul oli väga kelmikas päkapikukleidikene :D Siis filmisime Kultuurikatlas mingit peostseeni, pidime täiega hüppama ja kargama seal, aga ülitobe oli see, et ilma muusikata. Tegime mingi tuhat võtet ja lõpuks olid jalad ikka väga väsinud, vahepausi nautisime vägagi :D
Pärast pausi pidime uuesti sinna võtteplatsile minema, aga seekord vedas meil ja me saime põhimõtteliselt terve aja hoopis juttu rääkida. Saime mitu ülitoredat uut tuttavat ja saime igast maailmaasju seal arutada. Lõpus anti meile süüa ja raha maksti ka :D Naljakas kogemus oli.

Comments

  1. Kui küsida võib, siis palju teile maksti? Ja kes selle lavastaja on.

    ReplyDelete
    Replies
    1. "Teleleseriaali valmimisel osalevad mitmed tuntud Vene näitlejad nagu Mihhail Porechenkov, Sergei Shakurov ja Mihhail Truhhin ning terve kahurvägi Eesti näitlejaid ja avaliku elu tegelasi." Ma nüüd ei oska öelda, kes see lavastaja on. Aaga maksti 15 euri päev ja kui oled 3 päeva saad suurema tasu, 60 eurot.

      Delete

Post a Comment

Popular Posts