Just how it's supposed to be

Kui suve lõpupoole on vahel ikka olnud sellist tühja passimist ja tegevuse otsimist, siis no viimasel ajal sellega küll probleemi pole. Pigem tahaks teha veel rohkem asju ja veel rohkemate inimestega.. nõme, et kõike ei jõua või ei saa.
Eelmine pühapäev sõitsime Heleniga Nõkku Kati-Kreedi juurde. Käisime õhtul Verevis ujumas, ma olin seal esimest korda. Õnneks oli seal palju tuttavaid ja üldse tore oli. Pärast seda sõime Kati isa tehtud maailma parimat grill-liha ja läksime ratastega sõitma. Seda on arvatavasti võimatu edasi anda, kui mõnus see oli. Ma pole vist kunagi rattasõitu niimoodi nautinud - soe suveõhk, sõbrad kõrval, lasime mööda nii head sileda asfaltiga teed alla, mitte ühtegi inimest polnud ümberringi, kisasime täiest kõrist... :D Pidime Heleniga tõdema, et maaelu võib ikka nii mõnus olla.
Hommikul läksime bussiga Tõrva laagrisse. Tegime metsajooksu ja käisime pärast seda hüppetorni juures ujumas. Ma polnudki nii argpüks kui Verevis ja julgesin isegi täitsa korralikult kõrguselt hüpata. Pärast seda läksime me poodi paljajalu, sellist nalja polegi ma varem teinud.. Ma teen viimasel ajal üldse päris paljusid asju esimest korda, aga nii peabki ju :D
Õhtul oli meil mingi naljakalt armas isetegemistund, õpetati erinevaid käepaelu punuma. Siis läksime uuesti ujuma ja öösel tegime muidugi seda, mida ühes õiges laagris tegema peab. Kuna minu ja Heleni jaoks oli see nii esimene kui ka viimane öö, siis me teadsime, et peab mingi lolluse ikka korraldama. Imbusime vaikselt poiste tuppa ja hakkasime sealt aegamööda plätusid, sokke, särke ja muud sellist salaja välja vedama. Kui paras hunnik asju oli kogutud ja öörahu käes, siis hoolitses Kristin nende asjade lõhnastamise ja kreemitamise eest. Võtsime koridorist kitse (selle, millest kehalises üle hüpatakse) ja toppisime talle sokid-plätud jalga ja riided selga. Joonistasime talle näo ja jätsime sellise toreda loomakese poiste ukse taha.
Hommikul said tüdrukud treeneri käest muidugi väikse sõimu, mina õnneks sellel ajal toas ei olnud :D Poisid said õnneks naljast aru ja ei olnud eriti kurjad. Muidugi maksid nad meile päeval kätte, aga nende versioon polnud pooltki nii naljakas :D
Päev algas järvejooksuga ja pärast tegime veel kaks trenni. Viimases trennis suutsin ma oma hüppeliigese esimest korda välja väänata ja see ei olnud eriti tore. Peale valu on see ka nõme, et nüüd ei saa ma sünnipäevale oma uusi kontsakingi panna. Kui kurb :D
Pärast lõunat pidime kõikide toredate inimestega hüvasti jätma. Kasutasime enne minekut veel viimaseid võimalusi ja retsisime neiukeste toa korralikult ära ja jätsime postkasti kirja. Siis läksime bussile, mis sõitis Tallinna 3,5 h. Õnneks taasavastasin ma oma armastuse - ristsõnad - ja niimoodi läks aeg täitsa kiiresti.
Oeh milline romaan nüüd siia tuli, aga tore on ju seda kõike kunagi meenutada :)

Comments

 1. "Kasutasime enne minekut veel viimaseid võimalusi ja retsisime neiukeste toa korralikult ära ja jätsime postkasti kirja."

  wow.. kohe näha, et suurlinnast ja ei austa seda natukestki, mis meil siin väikelinnas on antud. mõelge ikka ennem, suurlinna preilid, kas teil oleks mõnus pärast koristada seda p*ska, mis teist maha jääb?

  spordiklubi "Viraaž"

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha misasja:D:D me ei jätnud mingit p*ska ka sinna maha muide :)

   Delete
 2. (vajutasin postita liiga kähku).. spordiklubi "Viraaž" oli see koht, kus te ööbisite eks?

  ReplyDelete
 3. hahhaah :D võiks ju enne kontrollida oma fakte kui mingit nõmedat kommentaari hakata kirjutama :D :D :D

  ReplyDelete
 4. aa, mingi suurlinna släng vist, mõistsin seda "retsisime toa korralikult ära ää" jupikest vist valesti

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D jahm, võibolla väikelinna rahval tähendab retsimine ilmtingimata mingi p*sa mahajätmist :D

   Delete
 5. sellele armsale anonüümsele kommenteerijale teadmiseks et jätnud me ühtegi asja endast maha ega rikkunud ära ühtegi meie kallite sõbrannade asja (: lihtsalt tegime veidi nalja, et nad meist hiljem ikka puudust ei tunneks

  ReplyDelete
 6. meie saime selle eest ilusti plusspunkte, mis nad meile tuppa jätsid :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts