06/01/13

Viimane päev teile veel head uut aastat soovida! :D Ma tean, et oleks väga sobilik meenutada siin oma eelmist aastat (kindlasti kõige põnevam aasta mu elus!), aga mul pole hetkel tuju mingit romaani kirjutada. Vaheaeg on möödunud toredalt, kuidas siis muidu. Jällegi nautinud Rootsiga võrreldes odavaid kinopiletihindu ja paar head filmi ära näinud. Näiteks "Ilmvõimatu" oli nii kurb aga hea film. Kuidagi nii uskumatu, mis asju inimesed arvutite abil luua suudavad. Imelik mõelda, kuidas seda tsunami tulekut seal "filmiti". Tundus nii reaalne.
Sulksi sai ikka mängitud ja üks päev käisime Merkaga Olümpias trenni tegemas ja sulistamas. Täiega mõnus lihtsalt, saad terve aja 26. korruselt alla vahtida.                                                                                                        
Aastavahetus möödus teistmoodi kui tavaliselt, valasin esimest korda tina kah. Pärast üritasime internetist seletusi leida, mida need asjad siis tähendada võiksid, aga me ei leidnud kuskilt mingit head lehekülge. Minul tuli igatahes paabulind, ei tea, kas see peaks siis mingit moodi edevust näitama :D
Ja vahepeal sain Milleeniumi triloogia läbi, kes neid raamatuid lugenud ei ole, siis soovitan vägaa. Täitsa ulme kui põnevad. Aga tavai, olge tublid ja tehke see aasta hästi palju asju, mida te varem teinud ei ole! :)))

Comments

 1. Avastasin su blogi ükspäev täiesti juhuslikult ja lugesin otsast lõpuni läbi. Sul on super blogi. Üks küsimus ka, mis programmiga sa paned kaks pilti kõrvuti üheks kokku?

  http://vita-e-stile.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh :)) Aga lihtsalt paintis. Avan alguses ühe pildi, siis teise pildi ja lohistan õigesse kohta ;)

   Delete
  2. Aa, ise olen ka nii teinud. Mõtlesin lihtsalt, et äkki sul on mõni mugavam ja parem programm või asjandus kus teha :D

   Delete
 2. Käi kanni mis kaelakee! Gorgeous!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts