17/04/13

 • See pikk nädalavahetus oli nii mõnus (esmaspäeval meil kooli polnud, kuna see on Rootsi ja siin on vähemalt kord kahe nädala jooksul põhjus kool ära jätta). Laupäeva varahommikul läksime Globe Arenale, kus Pamela ja tuhanded inimesed ootasid, et Swedish Idolile kandideerida. Väga väga halb päev selle jaoks, vihma kallas nagu oavarrest ja kõik need inimesed pidid õues mingi 5 tundi seisma ja külmetama. Me jõudsime täpselt selleks ajaks, kui nad hakkasid rahvast filmima, et kui nemad karjuvad "kes tahab saada superstaariks", siis nad peavad kõik kisama "mina" ja naeratama. Kõik, kes seal rivis juba tunde seisnud olid, ei olnud enam just nii heas tujus ja see kisa oli alguses suht hädine. Siis need saatekorraldajad läksid ikka päris korralikult närvi seal ja ütlesid, et see kes nüüd ei naerata ja ei karju läheb koju ära :D Aga okei, pikk jutt, igatahes Pamelale öeldi jah!!! :):) Ülihea:)
 • Nädalavahetusel mängisime veel viimast korda sellel aastal tiimivõistlust ja võitsime kogu asja ära, ehk siis teenisime klubile 10 000 krooni :)
 • Mida aeg edasi, seda rohkem ma siin ikka imestan, kuidas inimesed nutitelefonidest reaalselt sõltuvuses on. Ma tean, et see on juba vana teema, aga tõesti.. Näiteks eile trennis pidime tegema mingit kiiruseharjutust ja paarilisel stopperiga aega võtma. Kõik kasutasid siis telefonistopperit ja see oli täiesti masendav, sest kõik hakkasid oma mingeid sõnumeid vaatama ja tweete lugema ja mida iganes veel. Ja kui treener ütles, et paneme nüüd telefonid ära, siis paljudel tuli reaalne hüsteeria ja nad lihtsalt hoidsid kramplikult oma telefonist kinni, et kuskil nurgas viimased asjad ära vaadata/kirjutada. Ulme:D
 • Rääkisin üks päev koolis ühe Hiinast pärit klassiõega ja ütlesin, et siin on see kooligraafik ikka palju mõnusam. Siis ta hakkas naerma ja ütles, et kas tõesti, ta käis Hiinas erakoolis, kus olid tunnid kaheksast kaheksani. Mul vajus suu ikka korralikult lahti, 12 tundi koolis!?! Ma hakkasin kohe küsima, et kuidas siis inimesed trennis said käia ja siis ta ütles lihtsalt, et no ei saanudki. Ja kui ma küsisin, et miks ta kooli ei vahetanud, siis no muidugi vanematele seal vastu vaielda ei tohi. Ma unustan ikka kogu aeg, et maailm on suur ja lai ja igal pool ei ela inimesed nii, nagu meie siin.
 • Rootslaste muusikat kah, Kim Cesarion-Undressed

Comments

 1. Omg, tänud loo eest :D Korra rootsi raadiost kuulsin seda aga ei suutnud nime leida :/

  ReplyDelete
 2. Hmm, miks teil kahe nädala jooksul üks vaba päev on? Räägi palun sellest lähemalt. Huvitav :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. see oli rohkem tegelikult irooniliselt öeldud, sest meil lihtsalt kuidagi tihti siin need vabad päevad (mitte just regulaarselt kord iga kahe nädala jooksul) :D mingite imelike põhjuste pärast, näiteks õpetajatel on konverentsid (kuigi vahel meie aineõpetajad isegi nendel ei osale) ja siis on mingid "koduõppepäevad" ja igasuguseid naljakaid rahvuspühasid on siin.. selline mulje jäeb, nagu meeleheitlikult otsitakse põhjust puhkepäevaks :D aga noh, ega ma ei kurda :D

   Delete

Post a Comment

Popular Posts