02/07/13

Eelmisel nädalal käisin vist elus kolmandat korda Pärnus, naljakas, ma tean. Läksime Pärnu summercupi vaatama, randa ja sain ka selles kurikuulsas Steffanis ära käia. Oli jah mõnus koht :)
Üks päev käisime kinos Great Gatsbyt vaatamas ja ma ei teagi kas soovitada või mitte. Ei tekitanud just mingit erilist vaimustust, aga halb ka ei olnud. Siis mängisime "Jaanipäeva järelvõistlust", mis oli tore, sai seal meeste vastu madistada :D Ja eile käisime Heleniga Kadriorus tennist mängimas, saime voucheriga päris odavalt ja niii mõnus oli. Panime oma kleidikesed selga ja õnneks saime väljaku kuskile kaugemasse nurka, nii et saime rahulikult seal üksteise üle naerda :D
Nautige suvee, üks kuu ju juba möödas!
Aa, ja mis värk selle google readeriga on, et juulist enam siin blogisid lugeda ei saa? Minul töötab kõik siiamaani väga hästi..
Following with Bloglovin

Comments

  1. Läksin ka alguses Google Readeri pärast päris ähmi täis, aga blogisid saab lugeda ja followida hoopis Google Friend Connectiga, mis ei ole sama asi. Väga imelik, et sellest mingi täielik paanika tekkis..

    ReplyDelete
    Replies
    1. okei, no vähemalt siis korras kõik:D

      Delete

Post a Comment

Popular Posts