05/02/14

#tüüpilinevalgetüdrukkestegiomahotellihommikusöögistpilti
Tervitused! :) See nädalavahetus möödus Eestis, mängisin täiskasvanutes sulgpalli Eesti Meistrikaid ja sain naisüksikus neljanda koha! Üksikmängus siiani kõige parem koht, ise olen nii õnnelik:)
Koolis sain arvatavasti oma elu kõige piinarikkama ülesandega ühele poole. Pidime kirjutama TOK-s (ehk siis põhimõtteliselt filosoofia-taolises tunnis) essee teemal ,,Ethical judgements limit the methods available in the production of knowledge in both the arts and the natural sciences. Discuss." Pealkiri ei olegi otseselt nii keeruline või raskesti aru saadav, aga see kuidas seda esseed pidi kirjutama, oli küll.. Sa ei tohtinud millestki konkreetselt rääkida, pidid muudkui ajama iba, et kuidas me ikka teame neid asju, mida me teame ja mis on knowledge ja kes ütleb, mis on õige ja vale ja selline suur... jura. :D Nii hea, et sellega lõpuks korras on!
Ma ei tea küll, kas siit pildilt on üldse midagi aru saada, aga pühapäeval ma sain ühel toredal põhjusel ripsmepikendused.. Aga sellest toredast põhjusest kirjutan natuke hiljem! :)
Rudimental-Powerless ft Becky Hill

Comments


  1. love reading your blog, It's very refreshing and genuine and I really appreciate that :)
    anyway, would you like to follow each other?

    SOMETHING REAL SERIOUS

    FACEBOOK PAGE

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts