Pages

Giveaway time! :)

Lõpuks teen siis teile ühe pisikese kingiloosi ja seekord saab siis võitja endale neli väikest iluasjakest-

1) Lumene Raspberry Miracle Lip Sorbet (see pole päris tavaline huuleläige, kodulehel seda kirjeldatud kui
"Berrily delicious lip gloss pen with four fabulous features: lip liner, color, gloss and conditioner.")
2) Lumene Blueberry Volume Black Crystal ripsmedušš (mis peaks siis olema õrnalt sädelev)
3) Mõnusat roosakat värvi Nordic Cap´i küünelakk 
4) Faux Diamond Ear cuff pärit veebipoest frontrowshop.com

Loosis osalemine on lihtne nagu ikka, ole lihtsalt blogi follower ja kirjuta kommentaaridesse oma nimi & email ;)
[Kui sa oled juhuslikult viimasel ajal mõne hea laulu/raamatu/filmi avastanud, siis võid seda ka kommentaaris jagada:)]
Võitja loosin välja 8.aprillil!

To participate in the giveaway just be the follower of the blog and leave a comment with your name & email. :) The winner will be announced on the 8th of April :)

60 comments:

  1. Katrin
    katrinorumaa@gmail.com
    Meeldivad väga Millenniumi triloogia raamatud :)

    ReplyDelete
  2. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  3. Kristi
    kristiremmik@gmail.com
    olen enda jaoks avastanud Pretty Little Liarsi... alles nüüd aga nii armastan seda :D

    ReplyDelete
  4. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com
    Film ja raamat Now Is Good - superhea!

    ReplyDelete
  5. Sigrid Sikk
    sigridsikk@hotmail.com
    Sõja ilu ja valu, kuna olen suur ajaloohuviline, siis meeldib see raamat mulle meeletult! :)

    ReplyDelete
  6. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com
    Hetke lemmik laul on Years & Years- Real :)

    ReplyDelete
  7. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee :)

    ReplyDelete
  8. Aiki Võtti
    aiki@mhv.ee
    Calvin Harris- Summer :)

    ReplyDelete
  9. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee
    Soovitaks sulle http://www.imdb.com/title/tt2094018/?ref_=nv_sr_1 seda filmi :)

    ReplyDelete
  10. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Luise Maria Tallo
    luisemaria.tallo@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Sandra Keinast
    sskeinast@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Marii Prii
    5tmarii.prii@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Iti Kaasik
    iti.kaasik@gmail.com

    Soovitaksin filmi/raamatut The Book Thief, aga ka näiteks John Greeni teoseid :)

    ReplyDelete
  15. Kätlin Karu.
    ktlinkaru@hotmail.com
    Laul (Võimalik, et oled kuulnud, sest see juba päris kaua internetiavarustes olemas, aga hea laul siiski): Moya - Making Me Fall. :)

    ReplyDelete
  16. Keiju Rootsma
    rootsmakeiju@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Merili Kamm
    merili.kamm@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. Marleen Elyse Brand
    marleen666@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Cätlyn Tamm
    cc2tyy@gmail.com
    Raamatusoovitus: Mineko Iwasaki "Geisha, elu" :)

    ReplyDelete
  23. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com
    raamat "Minu prantsusmaa" ja sari "New Girl"

    ReplyDelete
  24. Liisa-Andra Lohu
    musterlaps@gmail.com

    "12 Years a Slave" - kui seda veel näinud pole :)

    ReplyDelete
  25. Ketlin Korp
    ketlin_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. ma giveaways osaleda ei taha, aga filmi soovitaksin küll: martti helde "risttuules". kui labaselt väljenduda, siis sajandi pisarakiskuja pärast "lõvikuningat". kui eestisse tuled, mine vaatama, ausõna!

    ReplyDelete
  27. Kelli Sepp
    kelli.sepp@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Brigitte Salmus
    brigittesalmus@gmail.com
    Mr Probz- Waves (Robin Schulz remix)

    ReplyDelete
  29. Kerda Põldma
    kerdapoldma@hot.ee
    Naughty boy ft. Bastille- No one's here to sleep

    ReplyDelete
  30. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com
    Ma ei tea kui huvitav see sulle võib tunduda, kuid minu jaoks on üks huvitavamaid avastusi selline raamat nagu Rachel Carson'i Silent Spring. Raamat kirjeldab põllumajanduses kasutatavate kemikaalide hukutavat mõju ökosüsteemides, see on välja antud juba 1968 aastal... nagu näha on kemikaalide mõju juba päris pikka aega päevakorral.

    ReplyDelete
  31. Mari-Liis K
    mari.kiisu@gmail.com
    "Hingest rahul" (http://www.pilgrimbooks.ee/product/12070/?cid=3762). Soovitan soojalt kõikidele!

    ReplyDelete
  32. Mirtel Mets
    mirtelm3ts@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    Käisin hiljuti kinos "Need for Speedi" vaatamas ja mulle hakkas selle tunnuslugu väga meeldima. Linkin Park - Roads Untraveled

    ReplyDelete
  34. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    YSL film!

    ReplyDelete
  35. Lisette Lansryd
    l.l.95@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  36. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Anna-Liisa T
    annliitii@hot.ee

    Uus Eesti film "Risttuules" on südantliigutavalt hea;)

    ReplyDelete
  39. Gerli Loos
    gloos@hot.ee
    Ellie Goulding-Beating Heart on hea;)

    ReplyDelete
  40. Hanna-Liisa Pärnik
    hannaliisa96@gmail.com
    Üks parimaid raamatuid mida olen lugenud - Andrus Kivirähk "Mees, kes teadis ussisõnu"

    ReplyDelete
  41. Merilii Vendla
    merilii.vendla.001@mail.ee

    Praegused lemmikud: Linkin Park - Bleed It Out ja Põja-Tallinn - Petteid Loon. :)

    ReplyDelete
  42. Merilin Heinlaid

    merilinheinlaid@gmail.com :)))

    ReplyDelete
  43. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Marit Lusti
    maritlusti@gmail.com

    Üks hiljutistest meeldejäävamad filmid olid - Warm Bodies, The To Do List ja Stuck in Love. See viimane on tõsiselt hea :)

    ReplyDelete
  45. Carmel Luud
    luudcarmel@gmail.com

    Üks laul, mis on rohkem võib olla suvekas: MAGIC! - Rude :)

    ReplyDelete
  46. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  47. Merit Letlane
    meritike1@gmail.com
    Päikest! :)

    ReplyDelete
  48. Kersti Palm
    kerstip@hot.ee
    Aloe Blacc-Can you do this;)

    ReplyDelete
  49. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Lorette Palutaja
    lorette7@hot.ee

    ReplyDelete
  52. Greeta Roosileht
    groosileht@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kati-Kreet Marran
    katz98@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Merily Kruusi
    merily.kruusi9@gmail.com
    Soovitan sulle raamatut ,,Heart of Darkness". Mitte just kõige "tüüpilisem vaba-aja" lugemine, aga usun et sulle võib meeldida:)

    ReplyDelete
  55. Kadi-Riin Schimanski
    kadiriinsch@gmail.com :))

    ReplyDelete
  56. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  57. Karoleen Raja
    karoleenraja@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Kaisa Käsper
    Kaisak2sper@gmail.com

    ReplyDelete

JUST SEE © 2014