Lately

Tegime klassikatega Pamela juures aasta esimese ujumise ja mõnusa barbeque :)
Hommikul - nii ilus vaade
Nüüd on lõpuks aega kõiki häid raamatuid lugeda, alustades nendest mida te mulle soovitasite:) Sellest raamatust on muidugi kõik juba tükk aega kirjutanud ja vaimustuses olnud ja no ma pean tõdema et see on ikka tõesti väga-väga hea! Lugege kindlasti, kes veel lugenud ei ole.
See on Rootsis hull popp värk ja appi, see on nii hea! Jube kallis ainult :(
Proovisin elus esimest korda endale peo jaoks smokey eye´d teha
Meil oli klassiga õhtusöök & lõpupidu ja mõlemad olid nii vahvad! Siin Rootsis on traditsiooniks lõpupeol kõigile anda kas siis mingi silt või kaart, kuhu on kirjutatud, millist "rolli" sina siis klassis mängisid. A la klassi kloun vms. Lisaks sellele kirjutati anonüümselt üksteise kohta luuletusi, mis ette loeti ja selle järgi pidi siis ära arvama, keda kirjeldatakse. Nii kift! Pluss kõik olid üksteise kohta kirjutanud iseloomustused, mis olid kokku pandud väikeseks kirjakeseks ja mis me õhtusöögi lõpus kätte saime :) Tegime Eesti klassiga sama asja ja see on minu arust lihtsalt niii armas! Ainuke erinevus oli see, et Eesti klassiga saime me teada, kes oli sinu kohta mida kirjutanud, aga siin olid kirjad tehtud anonüümselt. Mulle see anonüümsus tegelikult ei meeldi, sest paljud laused on nii huvitavad et no tahaks nii väga teada, kes seda kirjutas!
Aga jaa, lõpetamiseni on endiselt üle nädala aega ja ma loodan nende viimaste nädalate jooksul Rootsis nii palju toredaid asju teha, kui võimalik :)

Comments

  1. Mida sa edasi soovid õppida?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Midagi keemiaga seoses :) Kandideerisin Inglismaale chemistry businessiga aga ei ole kindel kas saan sisse.. Tuleb plaan B igaksjuhuks välja mõelda

      Delete

Post a Comment

Popular Posts