Päeva teine pool

Pärast vanemate ja sõprade nägemist ei ole siis lõputraditsioonidega veel kõik, koolis vahetatakse kiirelt riided ja minnakse veoauto peale.. Sellega sõitsime mitu tundi linnas ringi, tümps põhjas, kõik üksteist õllega pritsides (päris vastik, lõpuks olime kõik läbimärjad ja haisesime nagu ma ei tea mis :D) ja kisades. Tänavatel inimesed jooksid meiega kaasa ja lehvitasid ja see oli ikka päris lõbus! Mõtlesime, et oleks küll jube kift seal peal pilte teha, aga ainuke klassiõde, kes telefoni kaasa võttis, mässis küll selle kile sisse ära aga Iphone ikkagi pärast enam ei funktsioneerinud.
Paari tunni pärast visati meid  maha ja saime siis metrooga koju sõita (inimesed üldse ei passinud, mkm) ja koju pesema minna. Pärast uuesti valmis sättimist läksime klassiõe juurde õhtusöögile :) Lõpetamise õhtul korraldavad enamasti paar lapsevanemat klassist sellise suurema peo ja klass jaotub siis paariks grupiks. Kaasa võetakse kogu pere ja see on minu arust nii tore :) Kasutasime siis juhust, et kuna kaasas oli minu fotograafist ema ja tegu oli ühe meie viimaste õhtutega koos, tegime oma sõbranna-pundiga natuke pilte (+Pamela oleks ka pidanud seal olema!)
Kella kaheteistkümnest oli tegelikult veel ööklubis kogu kooli lõpetajate pidu.. Aga enamik meist olid nii väsinud, et me ei jaksanudki minna ja läksime hoopis klassiga järgmine päev. Tegu oli täiega mõnusa klubiga, nii et kui kellelgi on kunagi plaanis Rootsi klubitama minna siis võib juhtnööre küsida :D
See lõpetamine jääb mulle kindlasti elu lõpuni meelde ja see kõik oli lihtsalt niii vahvaa 

Comments

Post a Comment

Popular Posts