Ehe Mood

See postitus on valminud koostöös sellise toreda rõivakauplusega nagu Ehe Mood. Nende poest võib leida nii ilusaid rõivaid, ehteid, küünlaid ning ka maitsvat kohvi ja šokolaadi - kuid mis kõiki neid ühendab, on see, et need on õiglase kaubanduse tooted. Õiglane kaubandus ehk siis Fair Trade tagab inimestele, kes arengumaades on need tooted valmistanud, ausad kauplemisvõimalused ning inimväärsed töötingimused. Lisaks õiglasele hinnale aitab õiglasest kaubandusest saadud lisatulu ka tootjatel oma kogukondi arendada - anda haridust lastele ja parandada arstiabi kättesaadavust. Seega ostes õiglase kaubanduse tooteid jääb sinuga teadmine, et su raha ei lähe mitte mõne suure korporatsiooni kätte, mis niigi rahas supleb, vaid aitab toetada arengumaade tootjaid ning parandada sealset elukvaliteeti. :)
Lisaks õilsale põhimõttele on neil ju väga kaunid kleidid ning aksessuaarid, mida saab uudistada ehemood.ee leheküljelt või siis Tallinnas, Telliskivi LoomelinnakusPiltidel olev mõnus õhuline kleit on pärit nende poest :)

Comments

 1. Oi Anette! Imelised pildid :)
  Tegin ka kunagi oma blogis sellest poest postituse. Nad toetasid ka minu kunagist esimest blogiloosi :) Hästi toredad inimesed ja vägev töö, mida nad teevad.
  Nad on niisama kaunid kui Sinagi!
  Päikest,
  E.

  ReplyDelete
  Replies
  1. On tõesti väga toredad inimesed! :) Suur aitäh sulle :)

   Delete
 2. No ikka väga-väga kenad pildid!

  ReplyDelete
 3. Nii ilus inimene! ja vapustavad pildid muidugi.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts