26/08/14

Mõned postitamata jäänud pildid sellest suvest :)

Täna hommikul sattusin BBC-s lugema artiklit millestki sellisest nagu "digital detox" ja mõtlesin natuke selle üle, kui hull see värk ikka on. Inimesed maksavad raha selle eest, et olla tehnoloogiast eemal - kuigi igaüks saaks ju kodus lihtsalt otsustada päevaks või paariks arvutit ja muud sellist mitte kasutada. Ja siis ma mõtlesin, et okei, prooviks järele, oleks hea vaheldus paar päeva ilma sotsiaalmeediata olla. Mõni tund läks mööda ja siis pidin ma tegema ühe telefonikõne. Pärast kõne lõpetamist on ju aga kohe ekraanilt näha- kaks uut meili, keegi on sulle kuskil kirjutanud jne. Mõtlesin, et ei, mis sellest ja panin telefoni ära.
Ja siis hakkab peas ketrama :D Huvitav, kes need meilid saatis. Äkki see oli midagi ülikoolist. Oi, siis ma peaks ju küll vaatama, sest et võib-olla peab nendele kiirelt vastama.
Ja nii see läks. Õudne tegelikult, et tihti ju tõesti PEAB internetiühenduses olema. Mul ei ole midagi interneti vastu (ilmselgelt, filmide vaatamine ja blogide lugemine ja youtube ja kõik see meelelahutus on ju väga lahe) aga nõme on see, kui internetti tekivad ka kohustused ja tööülesanded ja muu selline, mille tõttu sa ei saa lihtsalt mitu päeva kõigest eemal olla. Ja lõpuks sa maksad mingile organisatsioonile, et nad "sunniviisiliselt" sul nutitelefoni ära võtaksid ja kõigest puhata laseksid.

Comments

Popular Posts