19/10/14

Jälle nädal mööda lennanud! Selle nädala jooksul sai nii palju põnevat tehtud :) Esiteks oli meil esimene praktika laboris, rekristalliseerisime bensoehapet ja kogu laboris veedetud aja peksis süda tavalisest kohe kõvasti kiiremini :D Meil oli Rootsis praktikaid küll, aga uues kohas, kus ei tea kus miski asub ja grupis töötamise asemel pead kõike iseseisvalt tegema, on närv ikka sees. Õnneks läks kõik hästi ja sain ilusad kristallikesed.
Lõpupoole tuli laborisse üks vanem professor ja ta tegi meie lõbustamiseks mu aegade kõige lemmikumat - "Iodine clock" reaktsiooni. Kunagi proovin ise ka selle ära!
Sellel nädalal käisin esimest korda tööl ka. Siin on selline lahe süsteem, et sa saad ennast mingile töökohale registreerida (nt baristaks, nagu mina) ja siis sa saad igal pühapäeval meili vabade vahetuste kohta kõikides campuse kohvikutes järgmisel nädalal.  Iga päev on jaotatud umbes 5ks/6ks vahetuseks ja siis sa lihtsalt valid sealt endale mingid sobivad tunnid. Ainuke koht, kuhu ma vahetust kunagi ei võta on Starbucks, sest et meil on campuse peale ainult 1 ja seal on kogu aeg sellised järjekorrad et see on täitsa naljanumber :D
Kolmapäeval olid esimesed ülikoolidevahelised võistlused sulgpallis, meie tiim nii hea - võitsime 8:0 :) Sulgpallurid on siin nii kokkuhoidvad ja toredad, organiseerivad kogu aeg igasuguseid üritusi (näiteks stiilipidu kolmapäeval, kuhu 1 aasta õpilased pidid hobusekostüümis minema, haha...) ja iga reede käiakse kuskil uues kohas söömas.. Nii tore :)
Aa ja ma olen nii rahul, et ma valisin selle korteri kus on sportlased - nende igapäevarutiinid panevad mind ennast nii laisana tundma! (Ja see on hea!) Üks poiss, kes õpib hambaarstiks ärkab näiteks esmaspäeviti kell 5, läheb kella 6ks trenni, trenn kestab 8ni, tuleb koju, läheb 9ks loengutesse, vahepeal on 1 tund pausi ja koolipäev kestab 8ni (meditsiini-inimesed, ulme), läheb jälle trenni ja jõuab kell 11 koju. Ja oleks ta siis mingi antisotsiaalne veidrik, mkm, jumala äge vend on :D Motiveeriv, kui selliste inimestega koos elad.

Comments

 1. Kas see viimane pilt on ka sinu tehtud :O ? Kui jah, siis wow, suu vajub kadedusest ja hämmingust lahti!
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sõbranna tegi:) Super ilus oli see tõesti!

   Delete
 2. See töösüsteem on küll ülilahe..... Üldse tundub see kool selline, kus on väga palju mõeldud üliõpilaste peale...
  Ja see sinu korterikaaslasest tulevane hambaarst pani mind ka nüüd oma laiskust siin häbenema.. Oeh :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, Birmingham Uni pidi campuse poolest üks UK parimaid olema:) Hahaa :D

   Delete

Post a Comment

Popular Posts