21/08/15

Nii hea on tagasi kodus olla ja patareisid laadida! Kohe selline tuju blogida & pildistada ka, mõtlesin et võiks teha küsimuste-vastuste video või postituse (kumba põnevam lugeda/vaadata on?). Näiteks välismaale kolimise / Inglismaa või ükskõik mille kohta.

Nii et shooot your questions ja oleks kift kui kirjutaksite ka, kas tahaksite pigem videona või postitusena vastuseid :)

Comments

 1. Mulle meeldib rohkem lugeda teksti ja vaadata pilte :) ja võiksid teha kokkuvõtte nt sellest mida igatsed Inglismaal elades :)

  ReplyDelete
 2. Kas sa briti aksenti oskad teha? :D Ma eelistaks vahelduseks videot

  ReplyDelete
 3. Kas sul õdesid/vendi on? Ja kas su pere elab ka üldse välismaal?

  ReplyDelete
 4. Ma eelistaksin ka videot ja pilte veel juurde! :D Võiksid rääkida Eesti ja Inglismaa suurimatest erinevustest, mis on Inglismaal paremini ja vastupidi, mis on Eestis paremini. Siis võiksid rääkida kuidas sul seal austajatega on jms, kuidas välismaalased Eestlastesse seal suhtuvad jne :D Ja koolist ja õppekavast ka, kas on raske, kui karmid on seal nõudmised tähtaedadega ja kui motiveeritud seal õpilased on jms.

  ReplyDelete
 5. Kas inglased tõesti joovad rohkem? :D Ja kas nad teavad kus Eesti asub? :D

  ReplyDelete
 6. Tere! Minu küsimus oleks, et kus näed oma tuleviku? Näiteks, kas jätkad peale ülikooli lõpetamist elamist Inglismaal või kolid tagasi Eestisse jne? :)

  ReplyDelete
 7. Kuidas sa Inglismaale kandideerisid? Kas aint sinna ühte Birminghami ülikooli?

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts