25/03/16

Eelmisel reedel oli meil keemiaball, appi kui tore õhtu see oli! See hoone, kus see korraldati, oli lihtsalt nii ilus - punased vaibad, ilusad trepid, kõrged laed... Fotograaf tegi seal päris palju pilte, nii et kui need kätte saame, lisan kindlasti veel :) Õhtusöök oli super ja kõik oli üleüldse nii vahva...

Pühapäeval käisin oma elu esimesel hiphopi võistlusel ja jällegi nii nii lahe oli. Ma polnud kunagi varem battle´id näinud ja see energia, mis seal kõigil oli, oli lihtsalt nii nakatav. Kõikide ülikoolide kavad olid ka nii vinged - ma olin lihtsalt päev otsa suu kõrvuni, haha. Meie võistesime Intermediate kategoorias ja kahjuks esikolmikusse ei saanud, aga publikule tundus meie kava ikkagi väga meeldivat ja mul oli lihtsalt esinemisest juba nii hea tuju:) Youtube´i pandi meist video üles ka, lisan selle siia.
Pärast võistlust oli vaja üks viimane eksam ära teha ja nüüd ongi juba teine semester läbi. Aeg läheb ikka nii kiiresti! Vaheaeg on meil õnneks kuu aega, kuigi peaaegu kogu selle aja peab ilusti eksamiteks valmistuma.. See aasta on orgaaniline keemia ikka mõnusalt keerulisemaks läinud ja see on kohe esimene eksam ka. Täna otsustasime siiski veel puhata ja käisime majakaaslastega ühes eriti ilusas aias päikeselist ilma nautimas... Birminghamis on ikka päris ilusaid kohti ka :)
P.S. Sia ja Sean Paul tegid koos laulu!? Alles nüüd avastasin, nii mõnus laul!
Sia - Cheap Thrills ft Sean Paul

Comments

Popular Posts