Life or Something Like It

Leidsin oma vanast päevikust ühe paragrahvi:
"Mul on selline tunne, et mida vanemaks inimesed saavad, seda vähem nad oma saavutusi väärtustavad. Tihtipeale tehakse millegi nimel nii palju tööd ja kui see siis lõpuks saavutatakse (või sellega hästi läheb), ei olda saavutuse üle pooltki seda aega õnnelik, mis selle nimel töötamiseks läks. Juba on uued asjad elus valesti ja on jälle põhjus olla õnnetu. Mitte, et halbadele asjadele üldse mõelda ei tohiks, aga samamoodi peaks leidma ka aega kõige saavutatu üle tänulik olla. Enamikel täiskasvanud inimestel on aga uued asjaajamised ja töökohustused ja mured, mis muudkui peale lendavad ja aina vähem on aega lihtsalt oleva üle mõelda ja rõõmu tunda. Mitte, et aega ju tegelikult poleks, aga seda aega lihtsalt ei võeta."

Ignoreerides fakti, et ma üritasin kõlada nagu mingi viiekümnendates elutark inimene, olen oma vana kirjutisega täitsa nõus ja vahetevahel on lihtsalt hea endale selliseid asju meelde tuletada. 

Anywayys, mõtlesin et soovitan ühte filmi, mida ma nädalavahetusel vaatasin - "Life or Something Like It". 2002 aasta film Angelina Jolie´ga - selline naljakas & emotsionaalne & natuke mõtlema panev ka. (Tahaks öelda "üsnagi kerge vaatamine" (nagu "kerge lugemine") aga kahjuks see vist omaette väljend ei ole, haha)

Comments

  1. Väga õige... :)

    ReplyDelete
  2. Kahjuks tänapäeva ühiskond surub pidevat saavutamisvajadust peale. Seejuures aga unustatakse ära, kuidas tunda rõõmu väikestest asjadest.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts