Dublin

 4.45 ärkasime aga tujud ikkagi head! 
Esimene peatus oli KC Peaches - appi kui kahju mul on, et neil kuskil peale Dublini kohvikuid ei ole. Kesklinna jõudes avastasime selle täiesti juhuslikult ja kuna kõik nägi seal nii hea välja, läksime esialgu planeeritud koha asemel hoopis sinna brunchitama. See oli üks parimaid pannkooke mis ma kunagi söönud olen, ausõna.
Trinity College, üks UK & Iirimaa vanimatest ülikoolidest
 Stephen Greens´i park - niii ilus ja roheline! Tegime seal pilte ja päris mitu lahket kohalikku tuli pakkuma, et ega me ei taha kõik koos pilti teha. Iirlased jätsid üleüldse väga sõbraliku mulje :) Ainult nende aksendiga läks natuke aega, et ära harjuda, kõik kõlas esialgu nii naljakalt :D
Kesklinnas olid täpselt samasugused poed nagu Birminghamis ja igalpool mujal Inglismaal, ainult et iseseisvaid väikseid pubisid oli natuke rohkem ja need tavapärased poeketid nägid ilusamad välja. Kõik oli selline natuke vanaaegsem ja uhkem.
Me küll mõtlesime, et me peame ju hiljem kuskile mujale minema, aga me ei saanud seda esimest kohvikut peast ära ja läksime sinna tagasi. Ja ei, ma ei kavatsenudki sellel päeval midagi soolast süüa, haha
 St. Patricku katedraal
Dublin näeb erinevates linnaosades nii erinev välja! 
Paljud ütlesid, et me peaks kindlasti Guinnessi pruulikotta minema, aga kuna meist keegi eriline õllesõber ei ole, siis jätsime selle tegemata :D Käisime veel lossis ja mõnes poes ja nii see aeg lendas. Väga mõnus päevake! Soovitan kindlasti kunagi Dublinit avastama minna :)

Comments

Popular Posts