90´s vibes

skirt-H&M, top- Miss Selfridge, shoes- Primark

Mul on sellel aastal olnud päris palju intervjuusid, kuna olen kandideerinud erinevatele praktikatele Inglismaal suurtes firmades (enamasti teades, et võimalus sinna saada on väga väike kuna kandideerijaid on tuhandeid, aga juba see kandideerimise kogemus on tegelikult väga hea). Kahele praktikale õnnestus isegi saada ka (üks oli turundusega seotud Londonis ja teine parfümeeria valdkonnaga seotud Kentis), aga kahjuks otsustasid mõlemad firmad muuta oma praktika suve asemel aasta ajaseks praktikaks (see Inglismaal üsna tüüpiline) ja aasta ajast praktikat ma hetkel siiski teha ei tahaks.
Igatahes - mõtlesin rääkida ühest trikikast küsimusest, mis minult ühe intervjuu ajal küsiti. Ma olen juba pikemat aega üritanud sellele head vastust välja nuputada. Küsiti siis: "Tell me what motivates you about work and what doesn´t motivate you."
Motiveerivast poolest on kerge rääkida - aga mis sind EI motiveeri... Liiga aus või lihtsalt liiga jutukas olles on väga lihtne mingit teemat õrnalt puudutada ja selle tõttu tööst ilma jääda. Samas ei saa ju öelda, et sul ei ole midagi/ei suuda mõelda millelegi, mis sind ei motiveeri - see kõlab lihtsalt pugejalikult.
Ma pole suutnud välja nuputada mingit kavalat vastust, mis küsimusest ilusti kõrvale hiiliks ja samas mingit moodi sulle käkki ei keeraks:D Rolle on muidugi erinevaid, aga kui on tegu näiteks turundusega?

Dua Lipa - Last Dance  Selle tüdruku muusika on nii lahe!

Comments

 1. Ma arvan, et turunduse vallas võiks kõige vähem motiveeriv ja masendavam olla töökeskkond, milles ei toimu edasiminekut, arengut ja innovatsiooni. Et ollakse vanades viisides ja töövõtetes kinni samas, kui kogu ülejäänud maailm vihinal mööda sööstab. Selliseid ettevõtteid on küll ja see on päris kurb, kui uued energiat ja ideid täis inimesed varsti oma ambitsioonid maha matma peavad, sest vanad kalad ei viitsi mugavustsoonist kaugemale vaadata ja tunnistada, et nende harjumuspärased viisid ei ole ainuõiged. See tundub ka nagu piisavalt safe vastus, et mitte kedagi solvata või endast viriseja muljet jätta ja samas näitab, et oled ettevõtte arengust ja edust siiralt huvitatud ja valmis sellesse panustama. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on tõesti hea vastus! Milline firma siis ei tahaks ülejäänud maailmaga koos areneda. Võib-olla on mingi väike võimalus, et firmas on inimesi, kellele meeldib asju omamoodi teha ja nüüd nad näevad sind inimesena, kes kõike muuta tahab - kuigi see oleks juba tõesti silmakirjalik. Aga eks sellises firmas vast töötada ei tahaks ka :)

   Delete
 2. Ma vastaks, et rumalad küsimused nagu seesamune ei motiveeri :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha:D Julgen arvata, et see ei oleks just kõige arukam variant :D

   Delete
 3. Järsku see, kui teised töötajad ei saa töökohal omavahel läbi.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts