Roosad juuksed?


Tihti pärast pikka talve tuleb mul oma riietest/soengust/rutiinist tüdimus peale... Ja seekord mõtlesin siis juuksed natukeseks roosaks värvida :D Otsad värvisin juba ammu selle sama spreiga ja nägin, et pestes tuleb värv kohe ilusti maha. Püsivärviga ma ei julgeks küll oma juustega niimoodi mässata, aga selle spreiga ikka super lihtne. Lasin lihtsalt juuksed värvi täis, kammisin läbi ja föönitasin ära. Ja  näeb välja nagu oleks tegelt ka ära värvinud. Sprei maksis ainult 4 naela ja sellest tegin ma 3 korda otsad roosaks, ühe korra kogu pea ja natuke on ikka veel alles.

+ 1) roosad juuksed andsid üleni mustadele/hallidele outfittidele sellise mõnusa värvi juurde
+ 2) väga vahva vaheldus blondidele juustele

- 1) paljud riided jällegi nende juustega üldse ei sobi, mingeid erksaid värve eriti kanda ei tahtnud
- 2) igal pool vaatavad inimesed järgi, kuna sul on roosad juuksed :D (võib-olla mõnele meeldib, aga mul oli natuke naljakas tunne kui inimesed passisid)

Mul teile üks super hea muusikasoovitus ka! Käisin teisipäeval Zak Abeli kontserdil ja appi, tal ei ole tõesti mitte ühtegi halba laulu. Nii hea hääl, nii head laulud ja ta on nii hea esineja ka! Kõik tüdrukud rahva seas olid nii nii elevil haha, üks naine isegi karjus talle "Will you marry me?", mille peale ta punastas ja üritas juttu millegi muu peale ajada:D Ta on minu arust õudsalt underrated, nii et ma arvan et paljud teist ei ole tema nime kuulnudki. Minu kolm lemmikut laulu temalt (kuigi ausõna kõik on head):

- Unstable
- Beautiful life
- Alchemy

P.S. Don't blame me if you get addicted, hihi

Comments

Popular Posts